Wersja beta
Potrzebujesz muzycznej oprawy ale nie
masz czasu na szukanie ?
Dodaj zlecenie
Zapamiętane ogłoszenia (0)
Numer ogłoszenia: 6680813245
Dodaj ten zespół
do porównywarki
Napisz
wiadomość
Zapamiętaj
ogłoszenie
Wszystkie zdjęcia Pokaż więcej zdjęć

Kontakt

Tel: 725475380
Tel: 691560141

E-mail: kontakt@zespolavalon.pl

WWW: www.zespolavalon.pl


Oferta

- Oprawa muz. w kościele:

850 złOpcje dodatkowe:

Brak

Lokalizacja

Miasto domowe: Głlgów, 67-200
Województwo domowe: Dolnośląskie


Obsługiwane województwa:
Cała Polska

Dojazd

Dojazd GRATIS w województwach: Brak

Pozostałe województwa: 0,90 zł / km

Sprzęt

Nagłośnienie:
To, co niewątpliwie wyróżnia nas spośród innych zespołów, to posiadany sprzęt. Dysponujemy nowym, a zarazem nowoczesnym i profesjonalnym nagłośnieniem estradowym. Korzystamy z najbardziej uznawanych marek w świecie systemów nagłośnieniowych (Shure, Allen&Heath;, Neutrik, Proel, itp.), co skutkuje wysoką jakością. Gwarantujemy, że wszelkie brzmienia wychodzące z naszych głośników są odpowiednio skorygowane i przyjemne dla ucha. Jesteśmy w pełni samowystarczalni. Posiadamy zarówno pełne nagłośnienie, jak i wszystkie instrumenty niezbędne do oprawy muzycznej ślubu kościelnego. W kościele potrzebujemy jedynie dostępu do stabilnego gniazda 230V.

Oświetlenie:
Brak informacji

Szybki kontakt

Avalon


Muzyka z serca płynąca - oprawa muzyczna uroczystości ślubnych
Specjalizacje: Kompleksowa oprawa muzyczna ślubów kościelnych zamiast organisty
O nas:

Na jedne z ważniejszych chwil w życiu wybierz zespół muzyczny, zamiast organisty!Gitara, skrzypce, instrumenty klawiszowe i dwa współbrzmiące wokale nadadzą charakteru każdej uroczystości.

Oferujemy Państwu w pełni profesjonalną oprawę muzyczną uroczystości ślubu oraz innych uroczystości kościelnych.Oto kilka atutów, które nas charakteryzują i powodują, że to właśnie nam zaufało już tak wiele osób:

Repertuar. Najpiękniejsze utwory religijne, ubrane w niecodzienne aranżacje. Proponujemy utwory, które podkreślają wyjątkowość chwili. W tej kwestii jesteśmy jednak elastyczni - często przygotowujemy tytuły ulubione i podane przez Państwa.

Wokal i instrumenty. Mimo tego, że nasz zespół składa się wyłącznie z dwóch osób, usłyszycie Państwo brzmienie przynajmniej pięciu instrumentów. Jest wśród nich gitara elektroakustyczna, skrzypce, shaker oraz różne brzmienia instrumentu klawiszowego (m.in. brzmienie kościelnych organów). Do tego dwa współbrzmiące wokale - żeński i męski - zapewniają niesamowity klimat podczas uroczystości.

Doświadczenie. Oprawą muzyczną mszy zajmujemy się od kilkunastu lat. Przebieg liturgii mamy opanowany do perfekcji. Na nasze doświadczenie składa się też fakt, że działamy muzycznie RAZEM już od 2006 roku.

Nagłośnienie. To, co niewątpliwie wyróżnia nas spośród innych zespołów, to posiadany sprzęt. Dysponujemy nowoczesnym i profesjonalnym nagłośnieniem estradowym. Wszelkie brzmienia wychodzące z naszych głośników są odpowiednio skorygowane i przyjemne dla ucha.

Transport. Dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce. Posiadamy samochód, niezbędny do bezpiecznego transportu instrumentów oraz całego sprzętu nagłośnieniowego.

Brak organisty. Oprawa muzyczna ślubu wykonywana jest przez nas kompleksowo, co znaczy, że organista podczas mszy nie jest potrzebny. 

Zachęcamy do kontaktu z nami w celu dokonywania rezerwacji terminu! Podczas rozmowy zapytaj o aktualne rabaty!Skład:

Marta - shaker, wokal, gitara elektroakustyczna, skrzypce, o mnie
O mnie:
Absolwentka Szkoły Muzycznej I i II stopnia w klasie skrzypiec oraz wrocławskiej Akademii Muzycznej o specjalności: prowadzenie zespołów wokalnych i instrumentalnych. W latach 2006-2011 wokalistka i lider diecezjalnego zespołu chrześcijańskiego, z którym koncertowała w kraju i za granicą. Obecnie kształci młodych ludzi w zakresie śpiewu oraz gry na instrumentach. Jest liderem różnorodnych grup wokalno-instrumentalnych, z którymi odnosi sukcesy podczas konkursów. Sama jest laureatką nagród wokalnych i dyrygenckich. Marta jest osobą pełną energii, optymizmu i zaciekawienia tym, co przyniesie jej kolejny dzień.


Funkcje:
shaker, wokal, gitara elektroakustyczna, skrzypce,
Adam - realizacja dźwięku, wokal, instrumenty klawiszowe, o mnie
O mnie:
Będąc nastolatkiem, epizodem w jego życiu była szkoła muzyczna, której nie ukończył z przyczyn bliżej nieokreślonych. Przyczyniło się to jednak do założenia młodzieżowego zespołu chrześcijańskiego, któremu przez kilka lat liderował i z którym wydał amatorską płytę. Przez 5 lat pełnił rolę realizatora dźwięku w diecezjalnym zespole chrześcijańskim, wielokrotnie pojawiając się na scenie w roli solisty. Następnie objął w nim funkcję menedżera, co zaowocowało rozpoczęciem autonomicznej działalności koncertowej zespołu na skalę ogólnopolską. Do niedawna zasiadał kilkadziesiąt metrów nad ziemią, jako operator żurawi wieżowych. Pasja do muzyki była jednak na tyle silna, że postanowił zająć się nią zawodowo. Wynikiem tego jest zespół muzyczny Avalon. Adam jest osobą pełną humoru i temperamentu. W wolnych chwilach oddaje się swoim niewątpliwym talentom kulinarnym.


Funkcje:
realizacja dźwięku, wokal, instrumenty klawiszowe,Instrumenty:Muzyka:

Polska:
Zagraniczna:
Angielska

Gatunki muzyki: BrakWokal:

Damski:
Męski:Muzyka:

Brak muzykiVideo:Wybierz video do odtworzenia:
  1. Zespół Avalon podczas upiększania grą i śpiewem zaślubin w kościele. Ślub.
  2. Oprawa muzyczna ślubu - Zespół Avalon: Mamo, Ty czuwałaś
  3. Oprawa muzyczna ślubu - Zespół Avalon: Hallelujah
Avalon - to ogłoszenie wyświetlane jest w kategoriach:
Oprawa muzyczna w kościele, Indywidualny muzyk, Zespoły weselne, Koncert, Wieloosobowy zespół wokalny