Wersja beta
Potrzebujesz muzycznej oprawy ale nie
masz czasu na szukanie ?
Dodaj zlecenie
Zapamiętane ogłoszenia (0)
Numer ogłoszenia: 6781013344
Dodaj ten zespół
do porównywarki
Napisz
wiadomość
Zapamiętaj
ogłoszenie
Wszystkie zdjęcia Pokaż więcej zdjęć

Kontakt

Tel: 608772753

E-mail: agencja@puremusic.plOferta

- Wesele do 30 os.:

Ust. Indywidualnie

- Wesele 30-60 os.:

Ust. Indywidualnie

- Wesele 60-100 os.:

Ust. Indywidualnie

- Wesele powyżej 100 os.:

Ust. Indywidualnie

- Poprawiny:

Ust. Indywidualnie

- Koncert:

Ust. Indywidualnie

- Oprawa muz. w kościele:

Ust. Indywidualnie

- Sylwester:

Ust. Indywidualnie

- Studniówka:

Ust. Indywidualnie

- Potańcówka / Dancing:

Ust. Indywidualnie

- Gala / Bankiet:

Ust. IndywidualnieOpcje dodatkowe:

Brak

Lokalizacja

Miasto domowe: Warszawa, 05-509
Województwo domowe: Mazowieckie


Obsługiwane województwa:
Cała Polska

Dojazd

Rozliczenie dojazdu ustalane indywidualnie

Sprzęt

Nagłośnienie:
Brak informacji

Oświetlenie:
Posiadamy własne oświetlenie

Szybki kontakt

Dancing Pills 100% na żywo


Zawodowi muzycy, niepowtarzalne wokale, profesjonalny sprzęt i zawsze udana zabawa.
Specjalizacje: Brak
O nas:

Dancing Pills to lekarstwo na dobrą zabawę. 

Zespół składa się z cenionych muzyków, którzy zdobyli doświadczenie grając z różnymi wykonawcami na wszelkich możliwych scenach w Polsce i za granicą. Pozwala im ono poruszać się po wielu stylistykach, zapewniając najwyższy poziom wykonawczy. 

Jego członkowie to uczestnicy programów: Szansa na sukces, The Voice of Poland, Must be the Music, Bitwa na głosy, grający z takimi artystami jak: Marika, Kabaret Moralnego Niepokoju, Anna Karwan, Piotr Bukartyk, Iwona Węgrowska, Marek Piekarczyk, Stefano Terrazzino i wieloma innymi. Grali dla takich firm jak Toyota, Orange, Skoda, TVN, hotel Holiday Inn i wielu innych. 
Zespół specjalizuje się w oprawie muzycznej imprez takich jak: eventy, bankiety, bale, imprezy okolicznościowe (przyjęcia weselne, urodziny), imprezy plenerowe (dni miast itp.), imprezy sylwestrowe, studniówki.


Skład zespołu: 

Marcelina Woźna - wokal 
Leszek Jakubczak - gitara, wokal 
Tomasz Gliner - gitara basowa, wokal 
Krystian Majderdrut - perkusja 
Andrzej Frołow - instrumenty klawiszowe, wokal 

Istnieje możliwość poszerzenia zespołu o saksofonistę lub dodatkowego wokalistę.
Przebieg imprezy (w tym oczepiny) ustalany jest z każdym Klientem indywidualnie. 
Zapewniamy własne, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie.

Prócz oprawy muzycznej, zapewniamy w pełni profesjonalne prowadzenie wesela (w tym wesela w języku angielskim). 

Gramy na terenie całej Polski. 

Zapraszamy do współpracy i kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania i omówimy szczegóły oraz prześlemy demo. 

Szczegółowa wycena przygotowywana jest dla każdego Klienta indywidualnie.
agencja@puremusic.pl 
tel. 608 772 753
Skład:

Marcelina Woźna - Wokalistka, o mnie
O mnie:
Absolwentka Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu, na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Edukację wokalną rozpoczęła w „Klubie Piosenki Solo” we Wschowie, a także jako uczestniczka wielu warsztatów wokalnych m.in. z Grażyną Łobaszewską czy Elżbietą Zapendowską. Laureatka wielu festiwali, konkursów wokalnych i telewizyjnych programów muzycznych: „Szansa na Sukces”, „Bitwa na głosy” w poznańskiej drużynie Meza i „The Voice of Poland”. Występowała również z Mezoteam’em, podczas 49. Krajowego Festiwalu Piosenki w Opolu w kategorii Szalone Lata


Funkcje:
Wokalistka,
Leszek Jakubczak - Gitarzysta, wokalista, o mnie
O mnie:
Gitarzysta, pedagog, autor muzyki i tekstów. Uznany wykładowca wielu warsztatów muzycznych (m.in Otwockie Bluesowe Warsztaty Gitarowe). Jest założycielem i liderem zespołu Crossroads (CD „Jak szybko mija czas”), a także współzałożycielem Slow Ride (CD „Blues za twoim oknem”) oraz JJL Trio. Związany również z zespołami Why Ducky? (CD „the mo”) i Blue Sounds (CD „Karuna”), a także duetem Acoustic Bloom. Ma na swoim koncie wiele nagrań oraz koncertów w Polsce i za granicą. Występował na największych festiwalach muzycznych m.in.: „Rawa Blues Festiwal”, „Piknik Country w Mrągowie”, „Olsztyńskie Noce Bluesowe”, „Sopot Hit Festival”. Udziela się także jako muzyk sesyjny. Współpracował m.in. z Noel Coutts, Basic Element, Kabaret Moralnego Niepokoju, Stefano Terrazzino, Mollęda, Maciek Zieliński (kompozytor), Anna Marucha (CD „Taxi Blue” i „Love & Soul”), Anthony Moon i inni.


Funkcje:
Gitarzysta, wokalista,
Tomasz Gliner - Basista, wokalista, o mnie
O mnie:
Basista, kontrabasista, realizator nagrań, producent muzyczny i pedagog. Uczęszczał do Państwowej Szkoły Muzycznej im. J. Elsnera do klasy kontrabasu w Warszawie a obecnie studiuje na Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na kierunku - Kontrabas Jazzowy. Współpracuje z zespołami z różnych nurtów stylistycznych. Ma na koncie liczne nagrania i wiele koncertów. Angażuje się również w projekty multimedialne, w których muzyka odgrywa równie ważną rolę jak obraz i choreografia. Współpracował z Orkiestrą Reprezentacyjną Policji, Big Bandem Uniwersytetu Zielonogórskiego, Big Bandem Akademii Muzycznej w Łodzi. Koncertował i dalej koncertuje w Polsce i zagranicą.


Funkcje:
Basista, wokalista,
Andrzej Frołow - Klawiszowiec, wokalista, o mnie
O mnie:
Pianista, aranżer, kompozytor, nauczyciel. Współtworzył warszawską scenę jam session m.in. w klubach Mandala, 55 czy Chwila. Od 15 lat jest pianistą i aranżerem Jako akompaniator brał udział w wielu warsztatach muzycznych i festiwalach nurtu gospel czy piosenki aktorskiej. Występował m.in. z Sylwią Grzeszczak, Mietkiem Szcześniakiem, czy chórem Sound’n’Grace. Zajmuje się również edukacją muzyczną.


Funkcje:
Klawiszowiec, wokalista,
Krystian Majderdrut - Perkusista, o mnie
O mnie:
Od najmłodszych lat muzyka była jego głównym zainteresowaniem, co po czasie stało się największą pasją. Jego szerokie zainteresowania muzyczne zaowocowały współpracą z grupami i muzykami reprezentującymi różne muzyczne światy. Wśród wielu artystów, z którymi koncertował i nagrywał w kraju i za granicą znajdują się m.in. Patrycja Kosiarkiewicz, Marek Piekarczyk, Iwona Węgrowska, Offside, Georgina Tarasiuk, Noche De Boleros, Calle Sol, Mili Morena & Su Clave, Ryszard Makowski, Beata Kossowska, Pako Sarr, finaliści “Szansy na sukces”, Roksana Dikaluk, Atanas Valkov, Eden, Anya, Ritomodelia, Novator.


Funkcje:
Perkusista,Instrumenty:Muzyka:

Polska:
Zagraniczna:
Gatunki muzyki: disco, pop, muzyka polska, muzyka zagraniczna, disco polo na życzenieWokal:

Damski:
Męski:Muzyka:

Brak muzykiVideo:Wybierz video do odtworzenia:
  1. Dancing Pills Królowa Łez (cover Agnieszka Chylińska)
Dancing Pills 100% na żywo - to ogłoszenie wyświetlane jest w kategoriach:
Zespoły weselne, Sylwester, Koncert, Studniówka, Potańcówka / Dancing, Gala / Bankiet, Wieloosobowy zespół wokalny, Oprawa muzyczna w kościele