Wersja beta
Potrzebujesz muzycznej oprawy ale nie
masz czasu na szukanie ?
Dodaj zlecenie
Zapamiętane ogłoszenia (0)
Numer ogłoszenia: 6601113283
Dodaj ten zespół
do porównywarki
Napisz
wiadomość
Zapamiętaj
ogłoszenie
Wszystkie zdjęcia Pokaż więcej zdjęć

Kontakt

Tel: 600329796

E-mail: kontakt@kawkamusicband.pl

WWW: www.kawkamusicband.pl


Oferta

- Wesele do 30 os.:

Ust. Indywidualnie

- Wesele 30-60 os.:

Ust. Indywidualnie

- Wesele 60-100 os.:

Ust. Indywidualnie

- Wesele powyżej 100 os.:

Ust. IndywidualnieOpcje dodatkowe:

Brak

Lokalizacja

Miasto domowe: Warszawa, 01-471
Województwo domowe: Mazowieckie


Obsługiwane województwa:
Mazowieckie, Łódzkie, Lubelskie, Świętokrzyskie

Dojazd

Rozliczenie dojazdu ustalane indywidualnie

Sprzęt

Nagłośnienie:
Profesjonalne

Oświetlenie:
Profesjonalne

Szybki kontakt

KAWKA MUSIC BAND


Zespół do zadań specjalnych! Sprawdź nas! Zapraszamy do wspólpracy!
Specjalizacje: Wesela, Eventy
O nas:

To zupełnie wyjątkowy dzień w Twoim życiu. Doskonale to rozumiemy i na dodatek wiemy, w jaki sposób uczynić go jeszcze bardziej niezapomnianym! Potrzebujesz tradycyjnej kapeli weselnej z udziałem wspaniałych głosów? Nie ma sprawy. A może sprawnego DJ-a, który wyniesie Ciebie i gości na parkiet hitami lat 60, 70, 80, 90 i tymi współczesnymi? Podejmiemy wyzwanie. Może jednak chciałbyś śpiewającej atmosfery w trakcie wesela, która uczyni gości współautorami niezapomnianej uroczystości? Wtedy polecamy szalone karaoke! Ale kto powiedział, że nie możecie mieć tego wszystkiego naraz? Owszem, możecie. To zapewnia tylko Kawka Music Band!
Muzyką, zabawami i konkursami niezawodnie łączymy pokolenia, porywamy do wspólnej zabawy i powodujemy, że nogi same każą ludziom tańczyć. Znakomicie odczytujemy zapotrzebowanie na konkretny nastrój, dzięki czemu potrafimy sprostać nawet największym oczekiwaniom.
To wszystko dostajesz w cenie, która nie zrujnuje Twojego ślubnego budżetu. Zarówno pod tym względem, jak organizacyjnie jesteśmy bardzo elastyczni i umiejętnie dopasowujemy ofertę do możliwości oraz potrzeb klienta.
Nie wahaj się więc, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące współpracy.
Konfiguracja zespołu do uzgodnienia.
Zapraszamy do współpracy.Skład:

Marcin - Wokal, DJ, o mnie
O mnie:
Człowiek orkiestra, bo nie tylko dba o techniczną stronę imprez, ale przede wszystkim zaskakuje bardzo wszechstronnymi umiejętnościami wokalnymi. Wielokrotnie jego solowe występy są przysłowiowymi gwoździami programu. Czemu się dziwić, skoro jego umiejętności podparte są wieloletnią edukacją muzyczną oraz doświadczeniem scenicznym. Wyposażony w arsenał wielkich umiejętności zdolny jest wykonać największe muzyczne przeboje. Poznali się na jego talencie zarówno jury festiwali, jak i publiczność, która wprost przepada za jego występami. Ten człowiek oczaruje Was skromnością, profesjonalizmem i wokalnym majstersztykiem. Przeniesie Was głosem do największych sal koncertowych na świecie.


Funkcje:
Wokal, DJ,
Maciek - Saksofon, Wokal, Gitara, Klawisze, o mnie
O mnie:
Z zawodu i zamiłowania showman, który porusza się w meandrach muzyki, jak ryba w wodzie. Fantastycznie uzdolniony multiinstrumentalista i wokalista, który swobodnie znajduje się we wszystkich stylach muzycznych – od klasyki po rock. Ten człowiek cały jest muzyką. Choć doskonale zna sceny klubowe największych europejskich miast, to ma również w dorobku liczne występy za oceanem, w tym w Nowym Jorku, Miami czy San Francisco. Właśnie ze względu na miłe wspomnienia z czasów amerykańskiej przygody przyjął pseudonim „Memphis”, pod którym teraz możecie go oglądać i słuchać w trakcie prowadzonych przez nas imprez.


Funkcje:
Saksofon, Wokal, Gitara, Klawisze,
Gosia - Wokal, o mnie
O mnie:
Wspaniała wokalistka o niespotykanej sile rażenia. Wielką moc i skalę głosu łączy z niebywałą lekkością śpiewania. Doświadczenie sceniczne zdobywała zarówno na festiwalach, jak i w czasie telewizyjnych programów. Lubi czarować słuchaczy przepastną przestrzenią w głosie. Publiczność jest jednym z największych dla niej źródeł satysfakcji i tylko utwierdza ją w wielkiej miłości do muzyki. W swoim bogatym repertuarze posiada światowe przeboje największych diw, w tym Celine Dion i Whitney Houston. Przy tym wcale nie ustępuje im w jakości wykonania ani sile wyrazu. Dzięki temu jej występy na długo pozostają w pamięci audytorium.


Funkcje:
Wokal,
Paulina - Wokal, o mnie
O mnie:
Łączy w sobie niezwykłą wrażliwość, siłę i ekspresję. Te cechy z sukcesami zawiodły ją na sceny wielu ogólnopolskich festiwali, których jest laureatką i dały jej przepustkę do takich programów telewizyjnych jak Bitwa na głosy, Szansa na Sukces czy Must Be the Music. Sztuki wokalnej uczyła się od najlepszych. Wśród jej nauczycieli znajdziecie nazwiska m.in. Elżbiety Zapendowskiej czy Piotra Hajduka. Mało tego, Paulina jest również absolwentką szkoły muzycznej w klasie fortepianu. Muzycznie najbliżej jej do wokalistek soulowych i jest w swych preferencjach niezwykle konsekwentna, ponieważ w wykonywane utwory wkłada nie tylko serce, ale przede wszystkim całą duszę. Być może stąd najwięcej satysfakcji przynosi jej wzruszenie na twarzach słuchaczy.


Funkcje:
Wokal,Instrumenty:Muzyka:

Polska:
Zagraniczna:
Chorwacka, Rosyjska

Gatunki muzyki: Disco, Pop, Rock, Soul, Funky, Disco PoloWokal:

Damski:
Męski:Muzyka:

0:00
/
0:00
min.
Start / Stop
0:00
/
0:00
min.
Start / Stop
0:00
/
0:00
min.
Start / Stop
0:00
/
0:00
min.
Start / Stop
0:00
/
0:00
min.
Start / Stop
0:00
/
0:00
min.
Start / StopVideo:Wybierz video do odtworzenia:
  1. KAWKA MUSIC BAND (Marcin, Gosia, Maciek) - Mix polskich i zagranicznych porzebojów
  2. KAWKA MUSIC BAND (Marcin, Paulina, Maciek) - Mix polskich i zagranicznych przebojów
  3. KAWKA MUSIC BAND (Maciek) - Saksofonowo
  4. KAWKA MUSIC BAND (Marcin & Paulina & Maciek) - Mix polskich utworów
  5. KAWKA MUSIC BAND (Paulina) - A Natural Woman (Aretha Franklin cover)
  6. KAWKA MUSIC BAND (Marcin & Małgorzata & Maciek) - W rytmie Rock and Rolla
  7. KAWKA MUSIC BAND (Maciek) - Sweet Home Chicago (Blues Brothers cover)
  8. KAWKA MUSIC BAND (Paulina) - If I Ain
KAWKA MUSIC BAND - to ogłoszenie wyświetlane jest w kategoriach:
Zespoły weselne, DJ, Karaoke, Wodzirej / Prezenter, Koncert, Studniówka, Wieloosobowy zespół wokalny, Sylwester