Wersja beta
Potrzebujesz muzycznej oprawy ale nie
masz czasu na szukanie ?
Dodaj zlecenie
Zapamiętane ogłoszenia (0)
Numer ogłoszenia: 6672813235
Dodaj ten zespół
do porównywarki
Napisz
wiadomość
Zapamiętaj
ogłoszenie
Wszystkie zdjęcia Pokaż więcej zdjęć

Oferta

- Wesele do 30 os.:

Ust. Indywidualnie

- Wesele 30-60 os.:

Ust. Indywidualnie

- Wesele 60-100 os.:

Ust. Indywidualnie

- Wesele powyżej 100 os.:

Ust. Indywidualnie

- Poprawiny:

Ust. IndywidualnieOpcje dodatkowe:

Brak

Lokalizacja

Miasto domowe: Żyrardów, 96-300
Województwo domowe: Mazowieckie


Obsługiwane województwa:
Cała Polska

Dojazd

Rozliczenie dojazdu ustalane indywidualnie

Sprzęt

Nagłośnienie:
system TURBOSOUND IQ

Oświetlenie:
Profesjonalna rampa sceniczna, zawierająca szereg lamp oraz zespołów oświetleniowych świetnie sprawdzających jako oprawa sceniczna

Szybki kontakt

Live Cover Band RAFAEL


JESTEŚMY ŻYWĄ MUZYKĄ
Specjalizacje: Oprawa muzyczna imprez o charakterze wybitnie rozrywkowym
O nas:

Dobry zespół muzyczny to bilet do stacji o nazwie FAJNE WESELE. Nawet najbardziej niechętnych do tańca z pewnością przekona grana na żywo muzyka. Nasz zespół muzyczny to cover band, grający muzykę na żywo z tradycją grania sięgającą 1996 roku. Przez miniony okres działalności zespołu nabyliśmy doświadczenia, dzięki któremu jesteśmy wstanie zrealizować oprawę muzyczną dla najbardziej wymagającego organizatora oraz zadowolić gust najwybredniejszego odbiorcy. 

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie oprawy muzycznej przyjęć weselnych pozwoliło nam starannie dobrać przebojowy, a zarazem przekrojowy i niebanalny repertuar. W jego skład wchodzą taneczne, rytmiczne i znane przeboje polskich i zagranicznych wykonawców. Ze względu na specyfikę wiekową i obyczajową gości weselnych znaleźć w nim można utwory z pogranicza folkloru, biesiady, disco polo, poprzez rock’n’rollowe przeboje lat 60 i 70, dyskotekowe utwory lat 80 i 90, aż po rockowe klasyki i współczesne hity z pierwszych miejsc list przebojów. Utwory są zróżnicowane oraz są dobrane w sposób ciekawy dla odbiorcy.Skład:

Monika - Wokal i wodzirej, o mnie
O mnie:
INSTRUMENT − wokal. W ZESPOLE − nie od dziś. ZAINTERESOWANIA − krasztesty i kolekcjonowanie zdjęć z fotoradarów. 😉 SPRZĘT − mikrofon Shure GLX-D24/BETA58 i spektakularna fryzura. LUBI − śpiewać metal, składać ofiary z wirtualnych nietoperzy i wyszukane żarty. 😉 NIE LUBI − niekonwencjonalnych awarii samochodu. SŁUCHA − dance Club Masacre, Cannibal Corpse i Jerzego Połomskiego. 😉 CZYM DLA CIEBIE JEST MUZYKA? Napędza mnie jak reaktor atomowy!


Funkcje:
Wokal i wodzirej,
Dżo - Wokal i wodzirej, o mnie
O mnie:
NAJBARDZIEJ ROZPOZNAWALNA JAKO CÓRKA SUPER MAMY. PANNA! (JEDNAK PO TEGOROCZNEJ EDYCJI „ROLNIK SZUKA ŻONY” TEN STAN MOŻE ULEC ZMIANIE – BĘDZIEMY INFORMOWAĆ NA BIEŻĄCO). INSTRUMENT − wokal. W ZESPOLE − nie od dziś. ZAINTERESOWANIA − tworzenie alternatywnych scenariuszy do spektakularnych teorii spiskowych, ale ponad wszystko przeceny w Lidlu. 😉 SPRZĘT − mikrofon-Sennheiser. LUBI − skoki ze sceny w objęcia fanów, zakupy i słodkie cegiełki. 😉 NIE LUBI − czerstwo-paździerzowej bajery. 🙂 SŁUCHA − zespołu pieśni i tańca Mazowsze, góralskiego kwintetu smyczkowego „Paździerzowe Kierpce” oraz rad mamusi. 🙂 CZYM DLA CIEBIE JEST MUZYKA? Takie jakieś dziwne coś, co straszliwie mnie kręci!


Funkcje:
Wokal i wodzirej,
Krzysztof - Gitara i wokal, o mnie
O mnie:
INSTRUMENT − gitara elektryczna, wokal. W ZESPOLE − nie od dziś. ZAINTERESOWANIA − odkrywanie nieznanych dotąd technik gitarowych, infrastruktura Donbasu. 😉 SPRZĘT − Music Man MM 961 JP, Fender Stratocaster American Standard, procesor gitarowy Line6Amplifi FX100, Combo Fender Hot Rod Delux III, Wah-wach Jim Dunlop – Cry baby, system bezprzewodowy Shure PG – 14, sporo kabli, walizek, statywów i lampka na pulpit. 😉 LUBI − grać imprezy, pozostałych członków zespołu, zimnego Ciechana. 😉 NIE LUBI − ciepłego Ciechana. SŁUCHA − SRV, Erica Johnsona, Paula Gilberta i mamy. 😉 CZYM DLA CIEBIE JEST MUZYKA? Czuje ją z pierwszym porannym oddechem !!!


Funkcje:
Gitara i wokal,
Tomek - Klawisze i wodzirej, o mnie
O mnie:
INSTRUMENT − klawisze, akordeon. W ZESPOLE − od początku, ojciec założyciel. ZAINTERESOWANIA − majsterkowanie, podróże, bieganie po rosie. 😉 SPRZĘT − Roland RD-700SX, YAMAHA Motif ES6, KORG M3. LUBI − grać imprezy, dobrze się wyspać, kanapki ze schabem, marzyć o wygranej w lotto. 😉 NIE LUBI − fochów. SŁUCHA − wszystkiego co mnie porusza i kręci. 😉 CZYM DLA CIEBIE JEST MUZYKA? Muzyka jest najbliższa mej naturze. 😉


Funkcje:
Klawisze i wodzirej,
Leszek - Bas, o mnie
O mnie:
INSTRUMENT − gitara basowa. W ZESPOLE − nie od dziś. ZAINTERESOWANIA − biotechnologie, filmy dokumentalne o nielegalnych operacjach chirurgicznych. 😉 SPRZĘT − Gitara basowa Ibanez – pięciostrunowa. LUBI − grać imprezy, tańczyć, rozwiązywać zagadki kryminalne. 😉 NIE LUBI − ciszy. SŁUCHA − Marcusa Milera, Wojtka Pilichowskiego i Natalii Kukulskiej (z czasów twórczości dziecięcej). 😉 CZYM DLA CIEBIE JEST MUZYKA? Uwielbiam ją grać na basie!!! 😉


Funkcje:
Bas,
Jurek - Bębny i wokal, o mnie
O mnie:
INSTRUMENT − perkusja i wokal. W ZESPOLE − od początku, ojciec założyciel. ZAINTERESOWANIA − komentowanie sceny politycznej. 😉 SPRZĘT − ROLAND TD12, Shure SM58. LUBI − grać imprezy, nie mieć zmartwień oraz chłodne piwko w cieniu pić. 😉 NIE LUBI − chodzenia po urzędach. 😉 SŁUCHA − tylko dobrej muzyki! CZYM DLA CIEBIE JEST MUZYKA? Muzyka jest tym czym się zajmuje od 30 lat!


Funkcje:
Bębny i wokal,Instrumenty:Muzyka:

Polska:
Zagraniczna:
Angielska, Francuska, Rosyjska, Włoska

Gatunki muzyki: Disco, Pop, Biesiada, Polskie, Zagraniczne, RockWokal:

Damski:
Męski:Muzyka:

0:00
/
0:00
min.
Start / Stop
0:00
/
0:00
min.
Start / Stop
0:00
/
0:00
min.
Start / Stop
0:00
/
0:00
min.
Start / StopVideo:Wybierz video do odtworzenia:
  1. Live Cover Band Rafael - What a feeling
  2. Live Cover Band Rafael - I will survive
  3. Live Cover Band Rafael - Cykady
Live Cover Band RAFAEL - to ogłoszenie wyświetlane jest w kategoriach:
Zespoły weselne, Koncert, Sylwester, Studniówka, Potańcówka / Dancing, Gala / Bankiet